Zati Eşya İşlemleri

Zati eşya giriş gümrük işlemleri için güncel mevzuata hakim işinin bilincinde bir ekip gerekmektedir aksi taktirde gümrük kişilere her zaman engel olarak karşısına çıkacaktır.

Bunun bilincinde olan Lokmanoğlu Gümrük Müşavirliği olarak  Yetki belgesine sahip bu işi yıllardır yapan uzman kadrosu ile zati eşyalarınızın giriş çıkış işlemlerini, diplomatik ev eşyası giriş çıkış işlemlerini, zati eşya giriş çıkış işlemlerini, mavi plaka ve diplomatik araç giriş çıkış işlemlerinin gümrükleme hizmetini vermektedir. Ülkemizde uygulanan 4458 sayılı  Gümrük Kanunu, Gümrük yönetmeliği, Bakanlar Kurulu kararları, Genelge ve tebliğleri titizlikle takip etmekte siz değerli müşterilerimize  her anlamda  büyük ölçüde yardımcı olmaktadır.

Lokmanoğlu Gümrük Müşavirliği; Ev eşyası, zati eşya ve diplomatik eşya getiren veya gönderen kişilerin saatlerce gümrüklerdeki bürokrasi ile zaman kayıplarını önlemekte, daha önceden eşya listesinde bulunan eşyaların gümrük vergilerini belirlemekte, Yasak eşyaların girişlerinde uyarılarda bulunmakta, gereken eşyaların ilgili mercilerden ekspertiz raporlarını  almaktadır. Evet biliyoruz ki zaman ve maliyet sizin için önemlidir. Gümrükleme işlemlerini yapar iken maliyetlerinizi gerçek miktarları ile öğrenebilir, böylece karşılaştığınız maliyetleri kontrol etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Sosyal Medya :
Döviz Kurları